Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Contend 2

€ 949

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Soepel, snel en leuk. Deze veelzijdige aluminium racefiets is vernieuwd om all-round rijcomfort te geven. Het is de perfecte keuze om je te helpen het tempo te verhogen, meer kilometers te rijden en jouw rijervaring op de weg uit te breiden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

Het innovatieve ontwerp van de D-Fuse zadelpen absorbeert schokken en trillingen. Daarnaast kun je met het Giant WheelSystem tubeless banden rijden tot een breedte van 32c voor een soepeler rijgedrag en minder kans op lek rijden.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts produceert een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Black/Silver
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Grips
    Velo cork tape with gel
  • Stuurpen
    Giant Sport XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:110mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    platform pedal [GU,GV,GJ] pedal with toe clips/straps [rest of GSC]
  • Shifters
    Shimano Claris
  • Voorderailleur
    Shimano Claris
  • Achterderailleur
    Shimano Claris
  • Remmen
    Tektro TK-B177
  • Remhendels
    Shimano Claris
  • Cassette
    Shimano CS-HG50, 11x34
  • Ketting
    KMC Z72
  • Crankset
    FSA Tempo, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant S-R3 wheelset
  • Naven
    Giant S-R3 wheelset
  • Spaken
    Giant S-R3 wheelset
  • Banden
    Giant S-R3-AC, 700x28c (30mm)
  • Extra's
    30mm max tire size
  • Gewicht
    9,8kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,155521,958523
BZitbuis hoek (degrees)74,8°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1234,81385,41586,217871987,82188,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502502
GNaloop (mm) (inch)66,82,661,92,457,12,257,12,257,12,257,12,2
HWielbasis (mm) (inch)98538,898638,899039100239,4101740103140,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)41216,241216,241216,241216,241216,241216,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)52420,654121,356322,257722,759623,561524,2
LReach (mm) (inch)37214,637514,837814,938415,139315,540115,8
MStand Over Height (mm) (inch)72028,374629,477430,580331,682132,384433,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
D-Fuse Technologie
OverDrive
Compact Road Design
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.