{{ productAwardLocalized.Quote }}

Langma Advanced 2 Disc

€ 2.099

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Deze lichtgewicht racefiets geeft je de snelheid en kracht die nodig is voor elke klim, race of memorabele toer.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht:

Het compacte Advanced Composite frame met slanke buisvormen en een speciaal op vrouwen afgestemde framestijfheid, is een serieus wapen in beklimmingen.

Aero-kenmerken:

De combinatie van innovatieve buisvormen en de Flux stuurpen snijden door de wind zonder nadelen voor gewicht of stijfheid.

Nauwkeurig stuurgedrag:

Dit klimwapen is volledig geschikt voor snelle afdalingen of technisch lastige bochten dankzij de juiste hoeveelheid zijdelingse stijfheid en schijfremmen.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Langma Advanced Disc is een handgebouwde fiets voor de sterkste klimsters, eerzuchtige racers, doorgewinterde wielrensters en gepassioneerde wielerliefhebsters. De fiets is voorzien van de allermodernste lichtgewicht aerodynamica om steile wegen en lange beklimmingen op te kunnen vliegen. De slanke framebuizen vormen de basis voor een extreem snelle en lichtgewicht racemachine, terwijl de onderbuis dikker wordt ter hoogte van het PowerCore bottom bracket voor extra trapstijfheid.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Supernova
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic disc
  • Remhendels
    Shimano 105 hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11x30
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano 510, 36/52
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Course 1, 700x25c (28mm), tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    8,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

DEZE VEDERLICHTE RACEFIETS LEVERT DE SNELHEID EN DE KRACHT DIE NODIG IS VOOR ELKE KLIM, RACE OF RIT.

2021 Langma Advanced Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)41016,144517,548018,951520,3
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5072052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51305,11505,91706,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)65,62,663,52,560,32,460,32,4
HWielbasis (mm) (inch)97238,397438,398138,699139
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7682,7
KStack (mm) (inch)5082052520,754621,556522,2
LReach (mm) (inch)37114,637814,938415,138815,3
MStand Over Height (mm) (inch)67926,770127,672828,775429,7
NStuur breedte (mm) (inch)36014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
Compact Road Design
PowerCore
OverDrive
Variant Zadelpen
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.