{{ productAwardLocalized.Quote }}

Tempt 0

2019

€ 999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
MAAK JE EERSTE UITSTAPJE IN DE MODDER, OF PROMOVEER NAAR MEER UITDAGENDE SINGLETRACKS. DE TEMPT IS ONTWORPEN OM JE DE HELE WEG TE BEGELEIDEN.

Met een wendbaar aluminium frame voorzien van een geometrie die speciaal voor vrouwen is ontwikkeld, plus 27,5-wielen die snelheid, efficiëntie en controle combineren, neemt de Tempt je mee van tamme zandpaden tot zeer uitdagende singletracks. Een soepele geveerde voorvork en krachtige schijfremmen bieden aanvullend vertrouwen en controle. Het frameontwerp is voorzien van ruim voldoende beenvrijheid waardoor je precies krijgt wat je nodig hebt om verder en sneller te gaan.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Meer vertrouwen:

Perfect als eerste mountainbike voor vrouwen, mede dankzij het lichtgewicht, capabele en duurzame ALUXX-frame.

Veelzijdig:

De prestatiegerichte en toch comfortabele geometrie van de Tempt geeft deze fiets de veelzijdigheid voor zowel toertjes over de universiteitscampus als offroad-ritten.

Liv 3F-ontwerpfilosofie:

Damesspecifieke geometrie garandeert dat de rijdster centraal boven de fiets zit voor een optimale efficiëntie, comfort en controle.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Met een damesspecifiek, lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame en 27.5-wielen die snelheid, efficiëntie en controle combineren, is de Tempt je gids op onverhard terrein. Een 100 mm geveerde voorvork en krachtige hydraulische schijfremmen bieden aanvullend vertrouwen en controle. De Tempt heeft de allernieuwste mountainbiketrends aan boord zoals een kortere stuurpen en een langere bovenbuis voor extra stabiliteit en controle, plus tubeless banden voor meer grip.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Black/ Teal
  • Frame
    ALUXX-Grade aluminium
  • Voorvork
    Suntour Raidon XC RL-R, 100mm travel, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail
  • Stuurpen
    Giant Connect, 8-degree
  • Zadelpen
    Giant Connect , 30.9x375mm
  • Zadel
    Liv Contact Comfort forward saddle with patented UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), and ParticleFlow technology
  • Pedalen
    MTB Caged, 9/16
  • Shifters
    Shimano SLX, 2x11
  • Voorderailleur
    Shimano SLX
  • Achterderailleur
    Shadow Deore XT, Shadow
  • Remmen
    Shimano MT400 [F] 180 [R] 160
  • Remhendels
    Shimano MT400
  • Cassette
    Shimano SLX, 11x42
  • Ketting
    KMC X11
  • Crankset
    Shimano SLX, 26/36
  • Bottom Bracket
    Shimano
  • Velgen
    Giant GX03V 27.5 6061 aluminum, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    [F]Giant Tracker Sport QR, loose ball [R] Giant Tracker Sport QR, loose ball
  • Spaken
    stainless, 14G
  • Banden
    Maxxis Ikon 60tpi wire 27.5X 2.2
  • Gewicht
    12,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Exhilarating dirt trails offer a certain allure and you may be tempted to try your hand at mountain biking. Tempt is the bike that can bring those challenges to life and allow you to get your adventure on. The confidence-inspiring Tempt is designed to take riders off the roads and into the sport of off-road riding. This hardtail has a low standover height to give a confident ride for new riders and facilitate maneuvering around dirt trails. Ready
to play many roles — Tempt can be your school commuter bike, trail companion or first off-road racing bike.

2019 Tempt with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 164 cm5’5”
  • S
      158 cm5’2”  to 170 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 184 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)35013,839015,444017,349019,3
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,5°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,260523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11355,31606,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)993,9993,9993,9993,9
HWielbasis (mm) (inch)108242,6109843,2112144,1113244,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,3
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)57222,558222,96092463324,9
LReach (mm) (inch)38615,239715,640916,141116,2
MStand Over Height (mm) (inch)66626,268326,972828,776130
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,9
QWielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologieën

ALUXX SL Aluminum Technologie

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.