{{ productAwardLocalized.Quote }}

Tempt 3 GE

2018

€ 629

Contact

Wat is mijn maat?

Delen
MAAK JE EERSTE UITSTAPJE IN DE MODDER, OF PROMOVEER NAAR MEER UITDAGENDE SINGLETRACKS. DE TEMPT IS ONTWORPEN OM JE DE HELE WEG TE BEGELEIDEN.

Met een wendbaar aluminium frame voorzien van een geometrie die speciaal voor vrouwen is ontwikkeld, plus 27,5-wielen die snelheid, efficiëntie en controle combineren, kan de Tempt je meenemen van tamme zandpaden tot zeer uitdagende singletracks. Een soepele geveerde voorvork en krachtige schijfremmen bieden aanvullend vertrouwen en controle. Het frameontwerp is voorzien van ruim voldoende beenvrijheid waardoor je precies krijgt wat je nodig hebt om verder en sneller te gaan.

  • ALUXX-grade Aluminium frame
  • SR Suntour XCM 100mm fork with with remote lockout
  • Shimano Altus/Alivio 3x9 speed shifting
  • Shimano M315 hydraulic disc brakes
  • Giant GX03 aluminium double-wall rims
  • Color: Dark Purple
Specificaties
  • Maten
    XS,S,M,L
  • Kleuren
    Dark Purple
  • Frame
    ALUXX-Grade Butted Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour XCM RL 27.5", 100mm Travel, Remote Lockout, with Preload Adjuster
  • Stuur
    Giant Connect Trail
  • Stuurpen
    Giant Sport, 6 Degree
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9x375mm
  • Zadel
    Liv Contact Comfort (Upright)
  • Pedalen
    MTB Caged, 9/16"
  • Shifters
    Shimano Altus, M3000, 3x9
  • Voorderailleur
    Shimano Altus
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio
  • Remmen
    Shimano M315 [F] 160 [R] 160
  • Remhendels
    Shimano BL-M315
  • Cassette
    Shimano HG201-9, 11x36
  • Ketting
    KMC X9
  • Crankset
    ProWheel Burner-101P, 24/34/44
  • Bottom Bracket
    Feimin FP-902W
  • Velgen
    Giant GX03V 27.5" 6061 Aluminum, Double Wall, 21mm Inner Width
  • Naven
    Giant Tracker Sport, 32H, [F] QR [R] QR
  • Spaken
    Giant Tracker Sport, 32H, [F] QR [R] QR
  • Banden
    Schwalbe Smart Sam, 27.x 2.25
  • Gewicht
    13,65 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 164 cm5’5”
  • S
      158 cm5’2”  to 170 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 184 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)35013,839015,444017,349019,3
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,5°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,260523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11355,31606,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)993,9993,9993,9993,9
HWielbasis (mm) (inch)108242,6109843,2112144,1113244,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,3
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)57222,558222,96092463324,9
LReach (mm) (inch)38615,239715,640916,141116,2
MStand Over Height (mm) (inch)66626,268326,972828,776130
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,9
QWielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.