{{ product.ProductAward.Quote }}

Trance 29 2

2021

€ 2.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Wees op je best op de meest uitdagende trails. Klim technisch steile beklimmingen moeiteloos omhoog en duik vol vertrouwen op topsnelheid de afdaling in. Deze gloednieuwe aluminium 29er heeft een vernieuwde achtervering en een progressieve geometrie om jouw capaciteiten naar een hoger niveau te tillen.

Deze superveelzijdige trailmachine is gebouwd met een gloednieuwe ALUXX SL frameset met een progressieve, trail-georiënteerde geometrie waarbij onze meest recente Maestro veringstechnologie is ingebouwd. Om elke hobbel te absorberen - van grote rotsen tot kleine oneffenheden - hebben we een trunnion-mount schokdemper gemonteerd die wordt aangestuurd door een Advanced Forged composite bovenste rocker-arm. Deze combinatie zorgt voor 115 mm soepele, actieve veerweg waarmee je te allen tijde je bike de baas blijft. Aan de voorzijde is een 130 mm geveerde voorvork gemonteerd. De totale geometrie is afgestemd en ontwikkeld om de prestaties op ruwe trails te maximaliseren.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

29er vertrouwen en controle:

Grotere 29 inch wielen rollen beter en met meer balans en stabiliteit over ruw terrein. Daardoor krijg je enerzijds meer momentum om technische beklimmingen te overwinnen en anderzijds meer vertrouwen om snelle, ruige singletracks op volle snelheid af te dalen.

Nieuwste veringstechniek:

De updated Maestro achtervering heeft een trunnion-mount demper met een langere slag en een soepeler gevoel. Er is een volle 115 mm achtervering beschikbaar (130 mm aan de voorzijde) en de demper wordt aangestuurd door een nieuwe Advanced Forged composite bovenste rocker-arm die stijver en sterker is en bovendien zorgt voor een lager totaalgewicht.

Op trails afgestemd chassis:

De lichtgewicht en duurzame ALUXX SL frameset heeft een vernieuwde geometrie met een agressieve 66,5 graden balhoofdhoek en een 74,5 graden zitbuishoek plus 44 mm vork-offset. Het resultaat is wendbare en efficiënte klimeigenschappen plus extra controle tijdens snelle afdalingen.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Black/Teal
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum, 115mm Maestro suspension
  • Voorvork
    Fox 34 Float Rhythm, 130mm, GRIP damper, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Demper
    Fox Float DPS Performance, 165/42.5, custom tuned for Giant
  • Stuur
    Giant Contact TR35, 780x35mm, 20mm rise
  • Stuurpen
    Giant Contact SL 35
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper post with remote, 30.9
  • Zadel
    Giant Romero
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano SLX
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano SLX
  • Remmen
    Shimano MT520
  • Remhendels
    Shimano MT501
  • Cassette
    Shimano SLX, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano SLX, 30t
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant AM 29 tubeless ready sleeve-joint rim, 30mm inner width
  • Naven
    [F] Shimano Boost 15x110, sealed bearing [R] Shimano Boost 12x148, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    [F] Maxxis Minion DHF 29x2.3, 3C, EXO, TR [R] Maxxis Aggressor 29x2.3, 3C, EXO, TR, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    14,0 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

This super-versatile trail machine is built on a lightweight, stiff and super-strong ALUXX SL frameset that blends our latest Maestro suspension technology with progressive, trail-oriented geometry. To soak up every bump, from big rocks to small undulations, we gave it a trunnion mount shock and an Advanced Forged Composite upper rocker arm. This combination produces 115mm of smooth, active rear-wheel travel that puts you in control. Up front, it features a 130mm travel suspension fork, and the overall geometry has been tuned and developed to maximize its performance on rugged trails.

Trance 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)380154311746418,349619,5
BZitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,5°74,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59223,361224,163224,965225,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71104,31104,31204,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°66,5°66,5°66,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)116,84,6116,84,6116,84,6116,84,6
HWielbasis (mm) (inch)115445,4117646,3119647,1121848
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)351,4351,4351,4351,4
KStack (mm) (inch)59923,661324,161324,162224,5
LReach (mm) (inch)42616,844217,446218,248018,9
MStand Over Height (mm) (inch)70827,974029,17613078530,9
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Advanced Forged Composite Technologie
Maestro Suspension Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.